Služby

flowers

Co nabízíme

Považujeme floristiku za umění. Každá květinová vazba, kterou vytváříme, je pro nás jako malba na plátno. Každá barva, tvar a vůně má svůj význam a příběh. Naším cílem je přinést do vašeho prostoru nejenom květinovou krásu, ale i dávku uměleckého vyjádření.

Svatby

Svatby

Věříme, že kvalitní a jedinečné aranžmá může oživit a zkrášlit každý okamžik života, obzvláště pak ten zásadní jakým je svatba. Každá sezóna přináší nové inspirace a my se snažíme tyto prvky začlenit do našich aranžmá. Nezáleží, zda preferujete moderní minimalismus, boho styl nebo vintage romantiku - hledáme nové trendy ve světě floristiky, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co zároveň bude zrcadlit to, kým jste.

Eventy

Naše vášeň pro květiny a estetiku se neomezuje pouze na každodenní aranžmá. Věnujeme se i květinové výzdobě vašich významných událostí. S oddaností a kreativitou pracujeme na každém detailu, aby vaše událost byla naplněna krásnými a vkusnými květinovými kompozicemi.

Nechceme jen dekorovat, ale vytvářet atmosféru, která podtrhuje jedinečnost. S námi se vaše speciální chvíle stanou ještě nezapomenutelnějšími. Vaše přání jsou pro nás výzvou a jsme tu, abychom vaše eventy proměnili v květinový sen.

Eventy

Pro více inspirace nás sleduj na sociálních sítích